YÜKLENİYOR

WORLD YACHT
HAKKINDA BİLGİ

Yüzlerce yıldır yaşadığımız bu coğrafyada süregelen denizcilik, herkesin olduğu kadar bizlerin de yaşam tarzını derinden etkilemiştir.

Bu sebepten dolayı; denizcilik mesleğinin çeşitli kademelerinde biriktirdiğimiz tecrübeleri siz değerli yat sahipleri ile paylaşabilmek için rotamızı oluşturduk.

Yaşadığımız yer olan İon uygarlığının en önemli liman kentlerinden birisi Izmir-Urla-Limantepe’de (Klazomenai), denizciliğin bölge insanının bir parçası olan bu coğrafyada, hedeflerimizi WORLDYACHT markası ile hayata geçirmeye karar verdik.

En önemli hedefimiz yat sahiplerinin sorunlarını en iyi şekilde anlayıp en hızlı şekilde çözüme ulaştırmaktır.

Bu süreçte çözüm ortaklarımızdan da alacağımız destek ile yatlardaki bakım-onarım ve kontrol süreçlerini problemsiz ve olabildiğince hızlı bir biçimde tamamlamak için çok çalışacağız.

Aynı zamanda severek kaptanlığını da yaptığımız bu yatların, sorunsuz şekilde seyir yapmalarını sağlamak en büyük amacımız.

Karadan denize bakmakla; denize denizden bakmanın ne demek olduğunu iyi biliyoruz. Güleryüzlü, müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışımız ile siz değerli denizci dostlarımızın hizmetinizdeyiz.

FİRMA ÖZELLİKLERİ
Sanayi
Üretim
Ticaret
Hizmet
Dernek
Holding
Limited
Anonim Şirket
Şirketler Topluğu
İthalat
İhracat
Yabancı Ortak
Startup
Teknoloji
Toptancı
Distribütör
GOOGLE
NEWS
YORUM
YAP
ARKADAŞINLA
PAYLAŞ
SAYFAYI
YAZDIR
ŞİKAYET
ÖNERİ
FUAR
ARAMA