YÜKLENİYOR

ERKAB KABLO
HAKKINDA BİLGİ

ERKAB KABLO firması olarak, Erişim Kablo ile birlikte 4000 m kapalı alanda üretim faaliyetini sürdürmektedir. Firmamızın amacı,yurtiçi ve yurtdışı pazarındaki etkinliğini sürekli arttırmaktır. Erkab Kablo nitelikli yönetim kadrosu,çalışanların profesyonel birikimi ile, kaliteli ve hızlı üretimi kendine hedef olarak belirlemiştir.İlkemiz koşulsuz müşteri memnuniyetidir. Firmamız sektörde başta marin ve gemi tipi kabloları olmak üzere kontrol ve sinyal kabloları,veri iletişim kabloları, koaksiyel, poliüretan (pur) kablolar ve standart olmayan özel kablolarında üretiminde faaliyet göstermektedir. Firmamız, tekne ve yat üretim sektörünün son yıllardaki gelişimi sebebiyle kendini bu yönde kalite,belge ve stok çeşitliliği ile geliştirmiştir. Kaliteyi ve müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan firmamız ISO 9001:2000, ROSH, TSE, TÜRK LOYDU, CE, RINA, BV belgelerini elinde bulundurmaktadır. Müşteri taleplerinin tanımlanması ve çözümlenmesi için AR-GE departmanımız sürekli genişleyen bir vizyonla çalışmaktadır. Bu çalışmalar sonucu kalite sistemlerinin istemiş olduğu teknik konulara çözüm getirmiştir. . Firmamızın İzmir merkezli olmasının temel sebebi ise Ege ve Akdeniz Bölgesindeki marin sektöründe faaliyet gösteren firmalara kısa zamanda sevkiyat ve birebir çözüm üretebilmektir. Geniş marin kablo , gemi tipi kablo stoğumuz için bizimle iletişime geçin

ERKAB KABLO, sektörde marin  ve gemi tipi kablolar, kontrol ve sinyal kabloları, veri iletişim kabloları, coaxiel ve standart olmayan özel kablolar üretiminde faaliyet göstermektedir. Tekne ve yat üretim sektörünün son yıllardaki gelişimi sebebiyle, kendini bu yönde kalite, belge ve stok çeşitliliği ile geliştirmiştir.

Kaliteyi ve müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan ERKAB KABLO, ISO 9001:2000, ROSH, TSE, CE, Türk Loydu, BV ,Rina belgelerine sahiptir. Ar-Ge departmanı, müşteri taleplerinin tanımlanması ve çözümlenmesi için sürekli genişleyen bir vizyonla çalışmaktadır. Bu çalışmalar sonucu bir çok firmanın sorunları çözülmüştür. Firmanın İzmir merkezli olmasının temel sebebi ise, Ege ve Akdeniz Bölgesindeki marin sektöründe faaliyet gösteren firmalara, kısa zamanda sevkiyat ve birebir çözüm üretebilmektir.

FİRMA ÖZELLİKLERİ
Sanayi
Üretim
Ticaret
Hizmet
Dernek
Holding
Limited
Anonim Şirket
Şirketler Topluğu
İthalat
İhracat
Yabancı Ortak
Startup
Teknoloji
Toptancı
Distribütör
GOOGLE
NEWS
YORUM
YAP
ARKADAŞINLA
PAYLAŞ
SAYFAYI
YAZDIR
ŞİKAYET
ÖNERİ
FUAR
ARAMA