YÜKLENİYOR

GENA YACHT
HAKKINDA BİLGİ

Gena Turizm Yatçılık Organizasyon, İnş. ve Ticaret Ltd Şti

Gena Turizm Yatçılık Organizasyon, İnş. ve Ticaret Ltd Şti 1995 yılında kurulmuştur. Kardeş şirketi olan ve 1996 yılında kurulan Franken Meer Yatçılık Organizasyon ve Dış Ticaret Ltd Şti. ile 2018 yılında birleşmiştir.

Kuruluşundan itibaren yat bakım, yat servis, yat charter, seyahat acentesi, gemi acenteliği faaliyetlerini başarı ile sürdürmektedir. Şirketimiz 2000 yılından beri yetkili olarak üstün Alman Teknolojisi Bavaria Yachts yelkenli yatlarının satış ve satış sonrası garanti, servis ve bakım hizmetlerini yerine getirmektedir. Şirket bünyesindeki Gena Yacht Charter“ halen Göcek Marintürk Marina’da Bavaria yelkenli yatlarından oluşan filosu ile yat charter hizmetini sürdürmektedir.

2009 Mart ayı itibari ile Bavaria Motor Yatlarının satış temsilciliğini üstlenen firmamız, 2011 Ekim ayı itibari ile Grand Soleil yelkenli tekneleri Türkiye satış temsilcisi olmuştur. 2014 yılında Bavaria Yachtbau firmasının Fransız Katamaran üreticisi Nautitech Catamarans’ı satın alması ile şirketimiz Bavaria Nautitech Katamaranları Türkiye temsilciliğini üstlenmiştir.

Bavaria yatlarının yanı sıra diğer tüm dünya markaları motor ve yelkenli teknelerinin servis, bakım, refit işlemleri de tecrübeli ve eğitimli ekibimiz tarafından başarı ile uygulanmaktadır.

Ana bakım merkezimiz Çeşme‐Port Alaçatı Marina’dadır. Bunun yanında Türkiye’nin tüm marinaları ve koylarında servis verebilen gezici servis ekibimiz değerli müşterilerimizin hizmetindedir.

Şirketimiz sürekli hizmet anlayışından ödün vermeden kadrosunu daha da güçlendirerek başarılı çalışmalarına devam etmekte ve Türk Deniz Sektörüne büyük katkılar sağlamaktadır.

Merkez ofisimiz Çeşme Port Alaçatı Marina’da yer almaktadır.

FİRMA ÖZELLİKLERİ
Sanayi
Üretim
Ticaret
Hizmet
Dernek
Holding
Limited
Anonim Şirket
Şirketler Topluğu
İthalat
İhracat
Yabancı Ortak
Startup
Teknoloji
Toptancı
Distribütör
GOOGLE
NEWS
YORUM
YAP
ARKADAŞINLA
PAYLAŞ
SAYFAYI
YAZDIR
ŞİKAYET
ÖNERİ
FUAR
ARAMA