YÜKLENİYOR

RE MARİNE
HAKKINDA BİLGİ

RE MARİNE

Re-Marine, kaliteli servis ve hizmet anlayışıyla İzmir / Türkiye'de, Türk denizcilik ve yat marketine ve müşterilerine motor yat imalatı, yelkenli yat imalatı ve endüstriyel yat tasarımı konularında hizmet vermekte olan bir kuruluştur. 2014 yılında kurulmuş olan firmamız, İzmir'de hizmet vermektedir. Firmamızın çalışanları, sahasında uzman gemi inşaat mühendisleri ve teknikerlerden oluşmaktadır.

 

Felsefemiz

Firmamızın tüm teknik kadrosu gemi inşaatı mühendislerden ve teknikerlerinden oluşmaktadır. Bu sebepten, firmamız kurulduğundan bu yana, denize olan sevgimizden dolayı, takip ettiğimiz her projede, her zaman en kaliteli ve mükemmel hizmeti vermeyi benimsemiştir. Felsefemiz, takibini yaptığımız her projede, ürün ve servislerimiz çerçevesinde, müşterilerimize her zaman artı değer katmaktır. Bu artı değeri, ülkemızde tek temsilcisi olduğumuz, dünyanın denizcilik alanında tanınmış olan bir çok firmasının yüksek kaliteli ürünlerinin desteği ve tecrübesine ek olarak, mühendis ve teknikerlerimizin tecrübelerini aynı havuzda buluşturarak vermekteyiz. Amacımız, müşterilerimizin artan ihtiyaclarına güvenilir, fiyat avantajlı ve fonksiyonel çözümlemeleri, güvenli ve kaliteli bir şekilde sunmaktır.

 

Vizyonumuz

Vizyonumuz, müşterilerimize tüm yeni projelerinde, proje üstlenicisi veya danışmanı olarak, çözüm ortağı olmak ve küresel piyasadaki yeni projeler için destek olmaktır.

 

Misyonumuz

Misyonumuz, yeni inşa alanında yüksek kaliteli, güvenilir projelerde rehber olarak, Türk denizcilik piyasasının küresel alanda önemli bir oyuncu olmasına katkıda bulunmaktır.

FİRMA ÖZELLİKLERİ
Sanayi
Üretim
Ticaret
Hizmet
Dernek
Holding
Limited
Anonim Şirket
Şirketler Topluğu
İthalat
İhracat
Yabancı Ortak
Startup
Teknoloji
Toptancı
Distribütör
GOOGLE
NEWS
YORUM
YAP
ARKADAŞINLA
PAYLAŞ
SAYFAYI
YAZDIR
ŞİKAYET
ÖNERİ
FUAR
ARAMA