YÜKLENİYOR

Özsay Group
HAKKINDA BİLGİ

Özsay Group

Özsay Deniz Elektrniği (Bugün ki Özsay Group)1976 yılında; Furuno, Tokyo Keiki, Niigata, Kawasaki, Samsung, Jotron, Hatteland, Ulstein, Intellian, Airmar, Navtor, Maxsea, Cassens & Plath, Flir, Wassp, Cobham, Danelec, Iridium, Marlink, Seatel, Telenor, gibi dünyaca tanınmış elektronik ve mühendislik üreticilerinin tek yetkili distribütörü, yetkili satış ve servis temsilcisi olarak kuruldu. Temsilcisi olduğumuz markaların Türkiye ‘nin komşu ülkelerine İstanbul’daki serbest bölge depomuzdan direkt satış ve ürün tedariğini sağlayabiliyoruz.

Özsay, yukarıda özetlendiği gibi, denizcilik sektöründe 40 yıldan fazla bir deneyime sahiptir. Tanımlanan ürün yelpazesi ve çoğunlukla denizcilik işinde eğitim almış 70' ten fazla çalışanı ile firmamız, Türkiye 'de armatör ve tersanelerle iyi ilişkilere sahip navigasyon ve iletişim ekipmanları tedariki konusunda lider şirketlerden biri haline gelmiştir.

Yüksek performans göstererek uluslararası denizcilik platformunda iyi bir üne kavuşmuş ve gelişmiş yöntemler şimdi tüm büyük sınıflandırma topluluklarının onayları ve ISO 9001: 2008 kalite sistem belgelendirmesi tarafından desteklenmektedir.

Felsefemiz, müşterilerimize dünya çapında en kaliteli Navigasyon ve Haberleşme ekipmanlarını ve Uydu İletişim çözümlerini yüksek kalitede Teknik Servis hizmeti ile sunmaktır.

FİRMA ÖZELLİKLERİ
Sanayi
Üretim
Ticaret
Hizmet
Dernek
Holding
Limited
Anonim Şirket
Şirketler Topluğu
İthalat
İhracat
Yabancı Ortak
Startup
Teknoloji
Toptancı
Distribütör
GOOGLE
NEWS
YORUM
YAP
ARKADAŞINLA
PAYLAŞ
SAYFAYI
YAZDIR
ŞİKAYET
ÖNERİ
FUAR
ARAMA