YÜKLENİYOR

MERCAN YACHTING
HAKKINDA BİLGİ

MERCAN YACHTING

1988 yılında kusursuz tekneler üretme tutkusu ve amacıyla yola çıktık. Bugün aynı tutku ve heyecanla, İzmir / Türkiye tesislerimizden 4 kıtada 46 ülkeye, müşteri memnuniyetini bütün değerlerin üstünde tutarak ustalıkla tekneler üretmeye devam ediyoruz.

Su sporları alanında global pazardaki liderliğimizi koruma ve yeni modellerimizle bu alandaki üstün deneyimimizi farklı pazarlara taşıma amacındayız.

3 metreden 14 metreye kadar su sporları teknelerini, gezi teknelerini, yolcu teknelerini, balıkçı teknelerini, dalış teknelerini ve özel üretim teknelerini, Gezi Tekneleri Yönetmeliği veya Klass standartları çerçevesinde üretiyoruz. Kalite standartlarının ötesinde, analiz ediyor ve tasarlıyoruz.

Üst düzey deneyime sahip teknik kadromuz ve yöneticilerimiz ile sadece bugünün değil geleceğin ihtiyaçlarını da anlamaya çalışıyor, içgörümüzle size özel, yenilikçi tekneler tasarlıyoruz. Kusursuz üretim felsefemize bağlı kalarak, özgün tasarım ve mühendisliği ustalıkla birleştiriyoruz.

Kaliteli malzeme ile harmanladığımız bu ustalığı, denizde kusursuz performans ve deneyimi düşleyenlerin kullanımına sunuyoruz.

FİRMA ÖZELLİKLERİ
Sanayi
Üretim
Ticaret
Hizmet
Dernek
Holding
Limited
Anonim Şirket
Şirketler Topluğu
İthalat
İhracat
Yabancı Ortak
Startup
Teknoloji
Toptancı
Distribütör
GOOGLE
NEWS
YORUM
YAP
ARKADAŞINLA
PAYLAŞ
SAYFAYI
YAZDIR
ŞİKAYET
ÖNERİ
FUAR
ARAMA