YÜKLENİYOR

ATO Congresium
HAKKINDA BİLGİ

ATO Kongre ve Sergi Sarayı - Congresium

Ankara’nın dünyaya açılan kapısı, kusursuz buluşma noktası, sanat, fuar ve etkinlik merkezi Congresium, Güven Holding, Yıldızlar Tanıtım ve Netvizyon MediaPark işbirliğinde, yeni yüzüyle huzurlarınızda.

Congresium’un “mükemmel” ve “devasa” kavramlarını buluşturan mimari estetiği, daha ilk bakışta gözünüzü alacak ve yeni projelerinizle gelecek planlarınızın başlangıcı olacak. Etkinlik ve organizasyonlarınıza başarıyla ev sahipliği yapmak için tasarlanan Congresium, sizi yalnız mimarisiyle değil, gelişmiş teknolojik altyapısı ve çözümleriyle de şaşırtacak. Congresium’un 80.000 metrekarelik kullanım alanı, 10.000 metrekarelik fuar ve sergi salonları, gelecek için tasarlandı ve her ihtiyaca cevap verecek çözümlerle donatıldı.

Çok amaçlı Congresium’un teknik özelliklerine bir göz atın:

10.000 metrekarelik fuar alanı3.107 kişi kapasiteli oditoryum1.500 metrekarelik üçe bölünebilir balo salonu400 metrekarelik 2 adet lounge100 metrekarelik 5 adet toplantı salonu50 metrekarelik 5 adet küçük toplantı salonu2 adet restoran4.700 metrekarelik panoramik Ankara manzaralı, dış mekan aktivitelerine aktivitelere uygun teras650 metrekarelik Ankara manzaralı teras
FUAR ALANI TEKNİK ÖZELLİKLER
Açık Alan M2
-
Kapalı Alan M2
-
Otopark Kapasite
-
Konferans Salonu
-
FUAR ALANI ÖZELLİKLERİ
Kapalı Alan
Açık Alan
Açık Otopark
Kapalı Otopark
Sergi Alanı
Işıklandırma Sistemi
Gösteri Merkezi
Konferans Salonu
İklimlendirme Sistemi
Işıklandırma Sistemi
Ses Sistemi
Güvenlik Hizmetleri
Güvenlik Hizmetleri
Stand
Elektrik
Su
WC
GOOGLE
NEWS
YORUM
YAP
ARKADAŞINLA
PAYLAŞ
SAYFAYI
YAZDIR
ŞİKAYET
ÖNERİ
FUAR
ARAMA