YÜKLENİYOR

MilkApp fonlama turunda!

MilkApp fonlama turunda!
MilkApp, 6 Mart'da fonbulucu'da fonlamaya çıkıyor.

Süt ve süt ürünleri kalitesini uçtan uca takip edilebilir ve sürdürülebilir hale getirmek amacıyla geliştirilen süt analiz cihazı ve yazılımı üreten Pure Solutions, 6 Mart Pazartesi saat 10:00'da FonBulucu'da yatırım turuna çıkıyor.

"Milk App" Nedir?

Süt ürünleri üretirken üretim kaçakları yanı sıra, hammadde kalitesini ve kimliğini belirleyen bir donanım-yazılım ürünüdür.Donanım olarak mobiliteye önem veren ve bu açıdan yepyeni geliştirilmiş bir tasarım sunmaktadır.Ölçüm modülü, toplama araçlarına entegre edilebilir şekildedir. Bu sayede ek efor gerektirmez.Yazılım, tüm süt sağlayıcılarını teker teker kaydetmekte ve bu kişileri muhasebe kalite, ödeme alanlarında özelleştirmektedir.Tüm süt tedarikçilerine teker teker kimlik oluşturan, süt ürünleri üretimini kolaylaştıran ve uçtan uca takip edilebilirlik sağlayan bir üründür.Ürünü benzerlerinden ayıran ölçüm süresidir. Piyasa ortalaması olan 60 saniyelik ölçümden tam 6 kat daha hızlı (TAM 10 SANİYEDE) ölçüm yapmaktadır.

Projenin amacı Türkiye coğrafyası üzerinde elde edilen süt ve süt ürünleri kalitesini uçtan uca takip edilebilir ve sürdürülebilir hale getirmektir. Sütün toplama sırasında hızlı ve güvenilir bir şekilde analiz edilmesiyle birlikte yıllık bu kayıpların önüne geçilebilir. Ancak şu anda satışı bulunan cihazlarla hızlı ölçüm alma durumu neredeyse imkansızdır.


MilkApp fonlama turunda!
Kategori : Sektör , Şirketler
Yayınlanma Tarihi : 2023-03-07 12:53:05
Görüntülenme : 115
Haber Etiket : milkapp , fonbulucu , pure solutions
Değerlendirme için
Üye Girişi Yapın
GOOGLE
NEWS
YORUM
YAP
ARKADAŞINLA
PAYLAŞ
SAYFAYI
YAZDIR
ŞİKAYET
ÖNERİ
FUAR
ARAMA