YÜKLENİYOR

fonbulucu'dan yeni kampanya : esular

fonbulucu'dan yeni kampanya : esular
esular olarak akıllı sulama ve su yönetim alt yapımız ile çiftçiler, üreticiler ve uygulayıcıları bir araya getiriyor.

Tarımsal sulama sistemleri alanında kablosuz ve pil ile çalışan akıllı sulama sistemleri sunan Esular, sektöre hızlı bir giriş yaptı. Esular, merkezi haberleşme istasyonu, vana kontrol ünitesi, sensör kontrol ünitesi ve yazılımdan oluşan akıllı sulama sistemi ile çiftçilere, uygulayıcılara ve üreticilere etkin akıllı sulama çözümleri sunuyor.

Esular'ın hikayesi, 2019 yılında başlayan bir projeden doğdu. Kablosuz haberleşme teknolojilerindeki uzmanlıkları, endüstriyel sulama konusundaki tecrübeleri ve saha koşullarına hakimiyetleri ile kısa sürede fikirlerini ürüne dönüştürdüler. Esular, donanım ve yazılım çözümleri geliştirerek dijitalleşen tarım ve endüstri için teknoloji üreten bir parça haline geldi.

Kuruluşundan kısa süre sonra Esular, ilk satışlarını gerçekleştirdi ve ürününe sürekli olarak çalışarak girişimcilik ve markalaşmaya da önem verdi. Bu çabaları, çeşitli yarışmalardan aldıkları ödüller ve katıldıkları programlarla da ödüllendirildi.

Esular'ın kablosuz ve pil ile çalışan akıllı sulama sistemi, çiftçilerin verimliliğini artırmayı ve su ve enerji tasarrufu sağlamayı hedefliyor. Sektöre getirdikleri yenilikçi çözümlerle Esular, tarımsal sulama sistemleri alanında önemli bir rol oynamaya aday.

Toplamda 3.850.000 TL yatırım almayı hedefleyen firma, yatırım turumuzun başlama tarihi olan 20 Mart Pazartesi saat 10:00 itibari ile 20 iş günü içerisinde EFT veya Kredi Kartı ile yapılan yatırımlarda yatırımcılara %20 fazladan pay verilecektir. Bu kampanya 20 iş günü ile sınırlı olup, 14 Nisan Cuma akşamı 23:59'da sona erecektir. Ek paylar MKK nezdinde yapılacak pay dağıtımı esnasında yatırımcıların hesaplarına aktarılacaktır. Dağıtılacak bedelsiz paylar kurucu Erhan Sandal'ın paylarından dağıtılacaktır.


fonbulucu'dan yeni kampanya : esular
Kategori : Sektör , Şirketler
Haber Sektör : Girişimcilik
Yayınlanma Tarihi : 2023-03-16 16:23:28
Görüntülenme : 126
Haber Etiket : fonbulucu , esular
Değerlendirme için
Üye Girişi Yapın
GOOGLE
NEWS
YORUM
YAP
ARKADAŞINLA
PAYLAŞ
SAYFAYI
YAZDIR
ŞİKAYET
ÖNERİ
FUAR
ARAMA