YÜKLENİYOR

TESKON-SODEX 2023'e 2 Gün Kaldı...

TESKON-SODEX 2023'e 2 Gün Kaldı...
teskon+SODEX, 26-29 Nisan 2023 tarihleri arasında İzmir Tepekule Kongre ve Sergi Merkezi'nde.

İzmir Tepekule Kongre ve Sergi Merkezi'nde 26-29 Nisan 2023 tarihleri arasında gerçekleşecek olan teskon+SODEX Fuarı, ülkemizde tesisat sektörünün önde gelen firmalarını bir araya getirmeye hazırlanıyor. Aynı zamanda Ulusal Tesisat Mühendisliği Kongresi ile eş zamanlı olarak düzenlenecek olan fuar, sektörün en son yeniliklerini ve teknolojik gelişmelerini sergileyecek.

Katılımcı firmaların liderliğinde gerçekleşecek olan teskon+SODEX Fuarı, sektör profesyonelleri için önemli bir buluşma noktası olacak. Fuarın ana konuları arasında ısıtma, soğutma, havalandırma, yangın güvenliği, su ve atık su, pompa ve valf sistemleri gibi tesisat sektörünün birçok alanı yer alacak.

Fuarda yer alacak olan firmalar, en son ürünlerini, hizmetlerini ve çözümlerini sektör profesyonelleri ile paylaşacak. Ayrıca, fuar sırasında düzenlenecek olan seminerler, paneller ve atölye çalışmaları ile sektördeki son trendler hakkında bilgi sahibi olmak ve sektördeki diğer profesyonellerle fikir alışverişinde bulunmak mümkün olacak.

teskon+SODEX Fuarı, tesisat sektöründe faaliyet gösteren firmalar için önemli bir networking fırsatı sunarken, sektörün geleceğine dair de önemli ipuçları vermesi bekleniyor. İzmir Tepekule Kongre ve Sergi Merkezi'nde düzenlenecek olan bu önemli etkinlik, sektörün lider firmaları ve profesyonelleri için kaçırılmayacak bir fırsat olacak.


TESKON-SODEX 2023'e 2 Gün Kaldı...
Kategori : Fuar , Sektör
İlişkili Fuar : TESKON-SODEX 2023
Yayınlanma Tarihi : 2023-04-24 11:15:25
Görüntülenme : 504
Haber Etiket : teskon , sodex , tepe , istanbul
Değerlendirme için
Üye Girişi Yapın
GOOGLE
NEWS
YORUM
YAP
ARKADAŞINLA
PAYLAŞ
SAYFAYI
YAZDIR
ŞİKAYET
ÖNERİ
FUAR
ARAMA