YÜKLENİYOR

14. Eksposhoes Antalya Ayakkabı Saraciye Moda Fuarı Kapılarını Açtı

14. Eksposhoes Antalya Ayakkabı Saraciye Moda Fuarı Kapılarını Açtı
Fuar, 3 gün boyunca sektörün önde gelen markalarını ve firmalarını bir araya getirerek, son trendleri ve yenilikleri sergiliyor.

Eksposhoes Antalya Ayakkabı Saraciye Moda Fuarı, 14. kez kapılarını açarak ziyaretçilerine ev sahipliği yapıyor. Fuar, 3 gün boyunca sektörün önde gelen markalarını ve firmalarını bir araya getirerek, son trendleri ve yenilikleri sergiliyor.

Fuarda yer alan firmalar, en yeni ürünlerini tanıtırken aynı zamanda sektör profesyonelleriyle bir araya gelerek işbirliği fırsatları yakalıyorlar. Fuarın öne çıkan ürün kategorileri arasında ayakkabılar, çantalar, deri ürünleri ve aksesuarlar yer alıyor.

Eksposhoes Antalya Ayakkabı Saraciye Moda Fuarı, Türkiye'nin yanı sıra dünyanın pek çok ülkesinden katılımcıları ağırlıyor. Fuar, ziyaretçilere sektördeki son trendleri yakından takip etme ve yeni iş bağlantıları kurma fırsatı sunuyor.

Fuarın açılışına katılan Antalya Valisi Münir Karaloğlu, fuarın önemine değinerek, "Antalya, ayakkabı ve saraciye sektöründe önemli bir üretim merkezi haline geldi. Bu fuar, sektörün gelişimine katkı sağlamak amacıyla düzenleniyor ve bölgenin ekonomik kalkınmasına da büyük katkı sağlıyor" dedi.

Eksposhoes Antalya Ayakkabı Saraciye Moda Fuarı, Antalya Expo Center'da düzenleniyor ve fuarın ziyaret saatleri 10:00-19:00 arasında. Fuar, 3 gün boyunca ziyaret edilebilecek.


14. Eksposhoes Antalya Ayakkabı Saraciye Moda Fuarı Kapılarını Açtı
Kategori : Fuar , Sektör , Şirketler
Haber Sektör : Deri ve Ayakkabı
İlişkili Fuar : Eksposhoes Antalya
Yayınlanma Tarihi : 2023-04-26 11:49:34
Görüntülenme : 481
Haber Etiket : fuar , antalya , ayakkabı
Değerlendirme için
Üye Girişi Yapın
GOOGLE
NEWS
YORUM
YAP
ARKADAŞINLA
PAYLAŞ
SAYFAYI
YAZDIR
ŞİKAYET
ÖNERİ
FUAR
ARAMA