YÜKLENİYOR

Bursa'da JUNIOSHOW rüzgarı

Bursa'da JUNIOSHOW rüzgarı
Bursa Uluslararası Fuar Merkezi'nde düzenlenen JUNIOSHOW fuarı yoğun bir katılımla bugün kapılarını açtı.

Bursa Uluslararası Fuar Merkezi'nde düzenlenen JUNIOSHOW fuarı yoğun bir katılımla bugün kapılarını açtı. 10-13 Temmuz 2023 tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan fuar, yeni iş bağlantıları ve işbirlikleri için önemli bir platform sunuyor.

JUNIOSHOW'un ilk gününde, sektördeki önde gelen firmalar ve profesyoneller, son teknolojik yenilikleri ve sektör trendlerini sergileme fırsatı buldu. Fuar alanında birbirinden etkileyici stantlar, ürünlerin canlı gösterimleri ve interaktif sunumlar yer aldı.

Ziyaretçiler, JUNIOSHOW'un sunduğu zengin program dahilinde çeşitli konferanslara, seminerlere ve atölyelere katılma şansı yakaladı. Sektörün önde gelen uzmanları, sektördeki güncel konular hakkında bilgi ve deneyimlerini paylaşarak katılımcılara ilham verdi.

JUNIOSHOW'un organizasyon komitesi, fuarın başarılı bir şekilde ilerlediğini ve katılımcıların beklentilerini karşıladığını belirtti. Aynı zamanda, fuarda sağlanan iş bağlantıları ve potansiyel müşteri ilişkileri konusunda da olumlu geri dönüşler aldıklarını ifade ettiler.

Fuarın ikinci gününde, katılımcılar bir kez daha yeni iş fırsatları keşfetme ve sektördeki en son gelişmeleri takip etme şansı bulacaklar. JUNIOSHOW'un geri kalan günlerinde de çeşitli etkinlikler, sunumlar ve networking olanakları sunulacak.

JUNIOSHOW fuarı, sektördeki tüm ilgili paydaşları bir araya getirerek inovasyonu teşvik etmeye devam edecek. Katılımcılar, fuar boyunca sektördeki en yeni ürünleri keşfetme, işbirliklerini geliştirme ve profesyonel ağlarını genişletme fırsatı bulacaklar.


Bursa'da JUNIOSHOW rüzgarı
Kategori : Fuar
Haber Sektör : Bebek, Çocuk ve Anne
İlişkili Fuar : JUNIOSHOW
Yayınlanma Tarihi : 2023-07-11 00:21:09
Görüntülenme : 112
Haber Etiket :
Değerlendirme için
Üye Girişi Yapın
GOOGLE
NEWS
YORUM
YAP
ARKADAŞINLA
PAYLAŞ
SAYFAYI
YAZDIR
ŞİKAYET
ÖNERİ
FUAR
ARAMA