YÜKLENİYOR

Hırdavat Sektörünün En Kapsamlı Buluşması İçin Geri Sayım Başladı!

Hırdavat Sektörünün En Kapsamlı Buluşması İçin Geri Sayım Başladı!
10 bini aşkın ürün çeşitliliği ile dünyanın en geniş ürün yelpazesine sahip, hırdavat ve nalburiye sektörünün tek buluşma adresi Uluslararası İstanbul Hırdavat Fuarı kapılarını açmaya hazırlanıyor.

20 bini aşkın ürün çeşitliliği ile dünyanın en geniş ürün yelpazesine sahip, hırdavat ve nalburiye sektörünün tek buluşma adresi Uluslararası İstanbul Hırdavat Fuarı, 7. yılında 5.000 ‘in üzerinde yabancı katılımcı ve ticari alıcı olmak üzere 37.000’den fazla ziyaretçisi ile kapılarını açmaya hazırlanıyor.

Sektöre sağladığı kazanımları ile uluslararası arenadaki iddiasını en üst seviyeye taşıyan İstanbul Hırdavat Fuar’ı 7.yılında 150’si yabancı katılımcı olmak üzere 500’ün üzerinde katılımcı firma ile sektörün ihracat hedeflerini yakalamasına ve milyon dolarlık anlaşmaların imzalanmasına ev sahipliği yapacak.

Ortadoğu ve Asya ülkelerinden yoğun ilginin olduğu fuar başta Çin olmak üzere; Suudi Arabistan, Birleşik Arap Emirlikleri, Katar, Irak, Yemen, Mısır, Makedonya, Tunus, Sırbistan, Fas gibi ülkelerinde yoğun katılımı kapılarını açarak rekor kırmaya hazırlanıyor.

Hırdavat ve İş Sağlığı Fuarı aynı çatı altında buluşuyor.

Uluslararası İstanbul Hırdavat Fuarı, bu yıl fuarla eş zamanlı olarak Türkiye İş Güvenliği ve İş Adamları Derneği (TİGİAD) destekleri ile 2. salonda 9250 m2 alanda 100’ ün üzerinde katılımcı firmaya ve konferans oturumlarına ev sahipliği yapacak. İş güvenliğinin hırdavat ve nalburiye sektörü ile olan bağlantısının ve öneminin vurgulanacağı fuar, eş zamanlı yapılacak konferans oturumları ile her iki sektörün gelişimi için güç birliği sağlayarak sektördeki gelişmeleri deneyimleme imkânı sunuyor

Sektörün öncü firmaları Uluslararası İstanbul Hırdavat Fuarı’nı destekliyor

Sektörün lider markalarından; Karbosan’ın Platınum, Caldini ve İstweld’in Gold sponsorluğunda gerçekleştirilecek fuar; yerli üreticiler ile global markaları aynı platformda buluşturarak ithalat ve ihracat noktasında güçlü işbirlikleri oluşturmaya devam ediyor. Sektörün ürettiği ürünler ve hizmet ettiği endüstriler ile sanayi çarkının önemli dişlilerinden olmayı 7.yılında da sürdüren Uluslararası İstanbul Hırdavat Fuar’ı türk sanayinin ümidi olmaya devam ediyor.

KOSGEB Uluslararası İstanbul Hırdavat Fuarı’nı destekliyor.

KOSGEB’in her yıl güncellediği nitelikli fuarlar listesinde yer alan Uluslararası İstanbul Hırdavat Fuarı, katılımcı firmalara fuar desteği sağlıyor.  KOSGEB desteği, fuara katılımcı firmaların ticari hacimlerini artırmalarına olanak sağlıyor.

Sektördeki tüm gelişmeler için Uluslararası İstanbul Hırdavat Fuarı’nı ziyaret edin!

Sektördeki gelişmelerin ve son teknolojilerin en iyi şekilde sunulduğu Türkiye’nin tek uluslararası hırdavat fuarı 24-27 Ağustos 2023 tarihlerinde kapılarını açıyor. İstanbul Fuar Merkezi’nin 2-4-5.6.7-8. salonlarında 7.kez düzenlenecek fuarda siz de yerinizi alın. Ücretsiz davetiye ve detaylı bilgi için; www.istanbulhirdavatfuari.com


Hırdavat Sektörünün En Kapsamlı Buluşması İçin Geri Sayım Başladı!
Kategori : Basın Bülteni , Fuar
İlişkili Organizatör : VOLİ FUAR
Yayınlanma Tarihi : 2023-08-21 20:38:38
Görüntülenme : 258
Haber Etiket : hirdavat , istanbul , fuar
Değerlendirme için
Üye Girişi Yapın
GOOGLE
NEWS
YORUM
YAP
ARKADAŞINLA
PAYLAŞ
SAYFAYI
YAZDIR
ŞİKAYET
ÖNERİ
FUAR
ARAMA