YÜKLENİYOR

KARMA FUARCILIK
HAKKINDA BİLGİ

KARMA FUARCILIK LTD. ŞTİ.

Hüseyin Remzi ADIYAMAN tarafından 2000 yılında kurulan Rem Ajans ilk yıllarında reklam pazarlama ağırlıklı çalışan bir reklam ve organizasyon şirketi olarak çalışmalarına devam etti. Konser organizasyonları, kültürel etkinlikler, festivaller, tasarım hizmetleri, radyo ve sinema reklamları hazırlanması gibi çalışmalar yürütürken; Rem Ajans çatısı altında 2010 yılında PLANT Peyzaj ve Süs Bitkiciliği Dergisi sektöre ve yayın hayatına kazandırıldı ve çalışmalarına aktif olarak halen devam etmektedir. Sektörün en prestijli ödülü olan Plant Ödülleri ile peyzaj ve süs bitkiciliği sektörüne büyük katkılar sağlamaya devam ediyor.

20 seneyi aşkın süredir reklam ve organizasyon çalışmalarıyla adından söz ettiren projeler gerçekleştiren Rem Ajans, 2018 yılından itibaren Peyzaj ve Süs Bitkiciliği Festivali'ni gerçekleştirdi. Her yıl daha da iyi hizmet vermek adına yeni hedefler belirliyor ve tamamlanan projelerimiz ardından gururla başarı basamaklarını tırmanıyoruz.

Sektörel fuarlar üzerine yoğunlaşarak daima katılımcı ve ziyaretçilerimize en iyi hizmeti sunmak için çalışıyor ve en başından sonuna kadar memnuniyetiniz için gereken tüm desteği sağlıyoruz. 2020 yılı itibariyle KARMA FUARCILIK LTD ŞTİ olarak ve etkinlik yelpazemizi genişleterek başarılı organizasyonlara imzamızı atmaya devam ediyoruz.

Türkiye'deki pazar payımızı ve müşteri oranımızı arttırırken müşteri memnuniyetimizi yüksek tutarak sektörü geliştiren ve yön veren organizasyonları gerçekleştirmeyi misyon olarak belirleyen ve şehrimizin tek fuar şirketi olan Karma Fuarcılık ile sizlerleyiz.


ORGANİZATÖR ÖZELLİKLERİ
Yurt İçi Fuar Organizatör
Yurt Dışı Fuar Organizatör
GOOGLE
NEWS
YORUM
YAP
ARKADAŞINLA
PAYLAŞ
SAYFAYI
YAZDIR
ŞİKAYET
ÖNERİ
FUAR
ARAMA