YÜKLENİYOR

İZGİ FUARCILIK
HAKKINDA BİLGİ

İZGİ FUARCILIK LTD. ŞTİ.

İzgi Fuarcılık Ltd. Şti. ‘’İz Bırakan Fuarlar, İz Bırakan Sonuçlar Sloganı’’ ile 2016 yılında kurulmuştur.

İyi bir fuarın iyi bir ziyaretçi ve tanıtım çalışmasıyla olur bilinciyle HT YAYINCILIK & MATBAACILIK ve PAYDORTUR Firmalarının bir araya sonucu 2016 yılında kurulmuştur.

‘’ İz Bırakan Fuarlar, İz Bırakan Sonuçlar’’ sloganıyla faaliyetlerine başlayan İZGİ FUARCILIK LTD. ŞTİ. 6 yıl gibi kısa süre içerisinde Fuarcılık sektöründe İz Bırakmayı başarmış, ülkemizin en önemli fuarcılık markalarından birisi haline gelmiştir.

2017,2019,2021 yıllarında ülkemizin en büyük sanayi kentleri arasında yer alan Denizli’de EGE TMF – Ege Tekstil ve Konfeksiyon Makineleri, Tekstil Kimyasalları ve Tekstil Baskı Teknolojileri Fuarı ile dünyanın en başarılı fuarlarından birsine imza atmayı başaran İZGİ FUARCILIK, sektörün lider fuarlarından bir tanesinin oluşumunu sağlamıştır.

2021 yılında pandemi sürecinde ülkemizde ilk kez ‘’ YERLİ KATILIM, MİLLİ ÜRETİMLER’’ sloganıyla %90’ı yerli teknolojilerin sergilendiği EGE TMF Fuarını gerçekleştirerek büyük bir başarıya imza atmış, milyonlarca liralık yerli teknolojinin yerli sanayiye satılmasını sağlayarak sermayenin ülke sınırları içerisinde kalmasını gerçekleştirmiştir.

EGE TMF Fuarlarının dünyanın en başarılı sektörel ihtisas fuarlarından birisi olması fuarı gelecek yıllara taşımış ve 2023 yılında 4. Kez düzenlenmesine karar verilmiştir. 15-18 Şubat 2023 tarihleri arasında kapılarını açacak olan fuar Denizli’nin dünyaya açılan ilk ve tek fuarı olmayı başarmıştır.

İZGİ FUARCILIK LTD. ŞTİ. 2. Fuarını da yine Denizli’de düzenleme kararı almıştır. ‘’ Düşlediğiniz Ev, Eviniz İçin Düşlediğiniz Her şey’’ sloganı ile ülkemizin son 5 yıl içerisindeki en büyük Emlak ve Gayrimenkul fuarı olan DEYEF Fuarlarını gerçekleştirmiştir. 2018 ve 2019 yılları arasında gerçekleşen fuar pandemi nedeniyle 2 yıl ara vermiş, 2023 yılında 3. Kez düzenlemesine karar verilmiştir.

Düzenlemiş olduğu sektörel ihtisas fuarlarında taraflı tarafsız herkesin takdir ve beğenisini kazanan İZGİ FUARCILIK, 2021 yılında ülkemizin en büyük fuar organizatörleri arasında yer alan İZFAŞ A.Ş. ile yapmış olduğu iş birliği neticesinde ülkemizin en büyük kentlerinden İzmir’de FASHIONTECH -Hazırgiyim, Konfeksiyon ve Tekstil Makineleri, Tekstil Baskı Teknolojileri fuarını düzenleme kararı almıştır.

Pandemi sonrasında ülkemizde açılan önemli fuarlar arasında yer alan FASHIONTECH, katılımcı ve ziyaretçi firmalara sağlamış olduğu maksimum fayda ile 2022 yılında 2. Kez düzenlenmesine karar verilmiştir. 2022 yılının dünya genelindeki en büyük Hazırgiyim ve Konfeksiyon üretim teknik ve teknoloji fuarı olmayı başaran FASHIONTEC önümüzdeki süreçte ülkemizin en önemli markalarından birisi olmaya adaydır.

Fuar düzenlemiş olduğu sektörlerde İz Bırakmaya devam eden İzgi Fuarcılık Ltd. Şti. İZFAŞ A.Ş. ile işbirliği içerisinde İzmir’deki 2. Fuarında temellerini atmayı başarmıştır. IMATECH -Endüstriyel Üretim Teknolojileri fuarını İZFAŞ A.Ş. ile ortak olarak düzenleme kararı alan İzgi Fuarcılık böylelikle yeni bir sektöre daha merhaba diyerek fuarlarının ve fuar düzenlemiş olduğu sektörlerin sayısını artırmıştır.

Elde edilen başarılar yeni başarılarında müjdecisi olurken Denizli ve İzmir derken İstanbul’un kapıları da aralanmış oldu. Her zaman bir parçası olduğunu düşündüğü tekstil sektörüne 3. Fuarını da kazandırmayı planlayan İzgi Fuarcılık INBAKT – İstanbul Nakış, Baskı Üretim Teknik ve Teknolojileri Fuarının projesini tamamlayarak girişimlerini hızlandırmıştır.

Türkiye’nin en önemli ve korunan markalarından birisi haline gelmeyi başaran İZGİ FUARCILIK LTD. ŞTİ. ‘’ İz Bırakan Fuarlarla, İz Bırakmaya’’ devam Edecektir.

Hakkımızda yazdıklarımız bununla da sınırlı değil. Bizi takip etmeye devam edin.


ORGANİZATÖR ÖZELLİKLERİ
Yurt İçi Fuar Organizatör
Yurt Dışı Fuar Organizatör
GOOGLE
NEWS
YORUM
YAP
ARKADAŞINLA
PAYLAŞ
SAYFAYI
YAZDIR
ŞİKAYET
ÖNERİ
FUAR
ARAMA