YÜKLENİYOR

İSTANBUL EĞİTİM FUARLARI
HAKKINDA BİLGİ

İSTANBUL EĞİTİM FUARLARI VE TAN. LTD. ŞTİ.

Kurulduğu ilk günden bu yana IEFT; yarattığı enerji ile Türkiye’de yapılmakta olan en iyi yurtdışı eğitimorganizasyonu olma özelliğini kazanmıştır. Bu haklı unvana, organizasyonlarında ulaştığı ziyaretçi ve katılımcı sayısı ve kalitesi ile IEFT felsefesinde ilk sırayı alan profesyonellik ve özel ilgi düsturlarıyla ulaşmıştır.

Her yıl 50.000’in üzerinde öğrenci, Türkiye’den eğitim almak üzere yurtdışına gitmektedir. IEFT fuarları bu anlamda önemli bir boşluğu doldurmakla beraber; öğrenci adayları ve onların aileleri ile dünyanın bir çok ülkesinden kurumunu bir araya getirerek yeri doldurulamaz bir hizmete imza atmaktadır.

IEFT’nin her yıl düzenli olarak gerçekleştirilen İlkbahar ve Sonbahar etkinlikleri öngörülen en yüksek katılımla hayata geçmektedir. Aynı zamanda IEFT Nisan ve Ekim ayı etkinlikleri, hem kısa hem de uzun vadeli yurtdışı eğitim planlarına çözümler üretebilen fuarlar niteliği kazanmaktadır.

Oluşumumuzun ticaretten ziyade eğitime vermekte olduğu önem ve endüstride ki ihtiyaçlara kulak veren yapısı, katılmakta olduğu konferans ve pazar araştırmaları ile bilgilerini güncellemesi onu özel bir yere taşımıştır.

IEFT’nin yılda iki kez gerçekleştirdiği fuarları ile:

Esnek Tarihler: Yılda iki kez gerçekleştirdiğimiz fuarlar bu alanda yapılmakta olan birçok etkinlik açısından tamamlayıcı bir özellikte olup; planlarınıza IEFT etkinliklerini herhangi bir eksikliğe meydan vermeden ekleyebilirsiniz.

Ülke Bazında Yerleşim: Belirleyici olması ve pazarlama anlamanda sinerji yaratması adına 130’ün üzerindeki katılımcımızı ülkeler bazında yerleştirmekteyiz.

Tanıtım: Poster, radyo jenerikleri, broşür ve davetiye dağıtımı, okul seminerleri, dergi ve gazetelerde reklam, e-mail duyuruları ve sokak afişleri ile hedef kitleyi IEFT fuar alanlarına çekmeyi başarmaktayız.

Kaliteli Ziyaretçiler: IEFT etkinliklerine katılan 15.000’in üzerindeki öğrenci ve aile, gayet bilgili ve donanımlı sorularla katılmcı okulların karşısına çıkmaktadır.

Birden çok tanıtım aracı: Katılmcı okullar IEFT Study Abroad Magazine ve internet sitemizde ücretsiz olarak tanıtım metinleri ile yer almakta, fuarın yapıldığı şehirlerde seminer verebilmektedir.

Her alanda eğitim: IEFT ziyaretçileri liseden, dil okullarına, yaz kamplarından doktoraya kadar bir çok alanda olanaklar hakkında bilgi alabilmektedirler.

Uluslararası Ortam: IEFT fuarları dünyanın bir çok ülkesinden katılımcı ve delegeye ev sahipliği yapmakta ve bu tarafıyla da gerçek bir uluslararası kimlik kazanmaktadır.

Profesyonel, Dostane ve Rahat Bir Ortam: IEFT ile iletişim kurduğunuz andan itibaren gerçek bir ilgi ve profesyonel yaklaşım ile karşılaşacaksınız.

Sektörel yardım: Yıl boyunca Türkiye pazarında tanıtım yapmak isteyen okullar için yardım ve öneriler

Ulusal bazda destek: IEFT yurtdışında devam ettirdiği güçlü bağlantılarının yanı sıra yurtiçinden de destek ve teşvik görmektedir; Milli Eğitim Bakanlığı ve daha birçok ülkenin Türkiye elçilikleri... gibi bir çok anlamda katılımcılarına kaliteli ve başarılı organizasyonlar için garanti verebilmektedir.

Diğer Hizmetler

IEFT bir çok farklı alanda devam ettirdiği hizmetleri ile pazara yeni soluklar eklemeye devam etmektedir. Bu servis ve hizmetlerden bazıları arasında; ülke içerisinde yurtdışı eğitim fuarları organize etmek, danışmanlık, seminer ve workshoplar düzenlemek sayılabilir. Bütün bu hizmetlerin sizlerle paylaştığı ortak amacı yurtdışı eğitimi zenginleştirmek ve bilgi alışverişini arttırmaktır.

IEFT - İstanbul Eğitim Fuarları Tanıtım Ltd. Şti.  Oxford House College Eğitim Hizmetleri ve ve Global Vizyon Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı Reklam Ltd. Şti. ile grup şirketleri olup yönetim ve idari işlemleri tek bir birim üzerinden yürütülmektedir. 


ORGANİZATÖR ÖZELLİKLERİ
Yurt İçi Fuar Organizatör
Yurt Dışı Fuar Organizatör
GOOGLE
NEWS
YORUM
YAP
ARKADAŞINLA
PAYLAŞ
SAYFAYI
YAZDIR
ŞİKAYET
ÖNERİ
FUAR
ARAMA