YÜKLENİYOR

İPEKYOLU EXPO
HAKKINDA BİLGİ

İPEKYOLU EXPO FUAR A.Ş.

İpekyolu Expo Fuar A.Ş. başta turizm başta olmak üzere bölgenin zenginliklerini harmanlayarak düzenlediği organizasyonlarla, yerel ve ulusal ölçekteki sektör temsilcilerini yılın her mevsiminde Van’da buluşturarak kent ekonomisini canlandırmaktadır. Ajans Asya Fuarcılık, fuarlarıyla Van ve Türkiye’nin tanıtımını uluslararası platformlarda organize ederek kentin marka alt yapısına önemli katkılar sağlamaktadır.

Yenilenen ve daha da güçlenen yapısıyla kentin çözüm odaklı isimlerini bir arada buluşturan Ajans Asya Fuarcılık, uluslararası iş birlikteliklerini arttıracak yurt dışı tanıtım çalışmalarına ağırlık vermiştir.

Çalışmalar kapsamında Ticaret Bakanlığı’nın destekleriyle, İran başta olmak üzere Irak, Azerbaycan, Gürcistan ve  Ermenistan’ı Doğu Anadolu Kalkınma Ajansı (DAKA) iş birliği ile Ajans Asya Fuarcılık, yurt dışındaki acente iş birlikleriyle heyetler ve profesyonel ziyaretçiler fuarlara getirilmektedir.

İpekyolu Expo Fuar A.Ş. Bununla birlikte yurt içi çalışmaları kapsamında fuarlara Ticaret Bakanlığı, Kültür ve Turizm Bakanlığı, Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği(TOBB), Türkiye Esnaf ve Sanatkârları Konfederasyonu(TESK), Ticaret Borsaları, Ticaret ve Sanayi Odaları, Türkiye Otelciler Federasyonu (TÜROFED), Türkiye Aşçılar Federasyonu (TAFED), Türkiye Lokantacılar ve Pastacılar Federasyonu ve çok sayıda sivil toplum kuruluşu iş birliğiyle 81 ilden profesyonel ziyaretçi getirilmektedir. Van’ın sembol yapıları arasında yer alan Van Fuar ve Kongre Merkezi; 15.800 metrekare kapalı, 14.470 metrekare açık olmak üzere toplam 30.050 metrekarelik alanı ve 4 adet kongre, konferans ve seminer salonlarıyla eşsiz organizasyonlara ev sahipliği yapmaktadır.


ORGANİZATÖR ÖZELLİKLERİ
Yurt İçi Fuar Organizatör
Yurt Dışı Fuar Organizatör
GOOGLE
NEWS
YORUM
YAP
ARKADAŞINLA
PAYLAŞ
SAYFAYI
YAZDIR
ŞİKAYET
ÖNERİ
FUAR
ARAMA