YÜKLENİYOR

ATLAS FUARCILIK
HAKKINDA BİLGİ

ATLAS ULUS. FUARCILIK REK. VE ORG. LTD.ŞTİ.

Türkiye’nin 6 Kıta’da 360 Derece hizmet veren İlk Fuar Yönetim Ajansı olan Atlas Expo, uzun zamandır bir yeniliğe ihtiyaç duyan fuar ve dış ticaret anlayışına destek olarak 20 yılı aşkın yurtdışı fuar organizasyonu tecrübesi olan yönetim kadrosu tarafından 2013 yılında kurulan Atlas Expo, nitelikli ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan kadrosuyla ülkemizin ihracatına ve üretim ekonomisine yeni bir soluk getirmiştir.

Her yıl 200’ün üzerinde Türk şirketinin 6 Kıta’da 20’nin üzerinde Fuar organizasyonuna imza atan Atlas Expo, Makine, Ambalaj, Banyo & Mutfak, Isıtma Soğutma İklimlendirme başta olmak üzere çeşitli sektörlerde Dünya’nın en prestijli fuar organizasyonlarının Türkiye temsilciğini üstlenmiştir.

Aynı zamanda Amerikan Ticaret Odası, Türk - Amerikan İşadamları Konseyi TABA AmCham Üyesi olan Atlas Expo, Amerika Kıtasında en çok fuar organizasyonu düzenleyen Türk şirketi konumundadır.

Temsil ettiği fuarlar haricinde yurtdışına açılmak isteyen Türk şirketlerine fuar danışmanlığı da yapan şirketimiz 2017 yılında kurulan grup şirketimiz Bark & Mirza Design ile stand tasarımı konusunda konumunu güçlendirmiştir.


ORGANİZATÖR ÖZELLİKLERİ
Yurt İçi Fuar Organizatör
Yurt Dışı Fuar Organizatör
GOOGLE
NEWS
YORUM
YAP
ARKADAŞINLA
PAYLAŞ
SAYFAYI
YAZDIR
ŞİKAYET
ÖNERİ
FUAR
ARAMA