YÜKLENİYOR

Msr Fuarcılık
HAKKINDA BİLGİ

Msr Uluslararası Fuarcılık İthalat İhracat Sanayi Ticaret Limited Şirketi

MSR Uluslararası Fuarcılık katılımcı firmalarına potansiyel müşteri odaklı çalışmaktadır.

MSR Uluslararası Fuarcılık olarak küresel ticaret sistemi içerisinde katılım sağladığımız organizasyonlarla, Türkiye pazarında hatta Uluslararası organizasyonlarımızla dünyada güçlü ve hareketli bir oluşum sergilemekteyiz.

MSR Uluslararası Fuarcılık katılımcı firmalarına potansiyel müşteri odaklı çalışmaktadır. Gerçekleştirdiği organizasyonlarda firmalara iş devamlılığı sağlayabilecekleri potansiyel pazarları sunmaktadır.

Tecrübeli Kadromuz ile yurt içinde ve yurt dışında gerçekleştirdiğimiz başarısından ve adından söz ettiren onlarca organizasyonumuzda hedef zaman, hedef yer ve hedef kitle ilkesinden asla vazgeçmeden sektör temsilcileri ve medyanın takipçisi olarak ulaştığımız başarılarımızın tesadüf olmadığını defalarca gösterdik. Hedefimiz ilkemizden taviz vermeden bize güven duyan katılımcılarımızın desteği ile çalışmalarımızı daha ileri seviyelere ulaştırmaktır.

Misyonumuz

Varoluş Nedeni, Temel Görevimiz

Farkla kaynaklar, rekabetçi fiyatlar zamanında ulaşım ve bunun yanında her müşterinin ihtiyacına uygun çözümler bularak. Sürekli kendimizi ve yeteneklerimizi değişen ve gelişen ekonomide itibarımızdan bir şey kaybetmeden müşteri ihtiyaç ve memnuniyetine hatasız ve çözüm odaklı karşılık verebilmektir.

Değer Yargımız;

• DÜRÜSTLÜK
• GÜVENİLİRLİK
• SADAKAT
• ŞEFFAFLIK
• BÜTÜNLÜK
• KARŞILIKLI SAYGI

Vizyonumuz

Ufkumuz, Geleceğe Bakış Açımız, Olmak-Ulaşmak İstediğimiz Noktamız

İş ahlakı ve değerleri ile takdir edilerek ismini güvenilirlik, müşteri memnuniyeti ve yeniliklerle eş anlamlı tutarak hayallerine ulaşmak isteyen diğer firmalara için model ve ilham kaynağı olmak.


ORGANİZATÖR ÖZELLİKLERİ
Yurt İçi Fuar Organizatör
Yurt Dışı Fuar Organizatör
GOOGLE
NEWS
YORUM
YAP
ARKADAŞINLA
PAYLAŞ
SAYFAYI
YAZDIR
ŞİKAYET
ÖNERİ
FUAR
ARAMA