YÜKLENİYOR

EKAGLOBAL
HAKKINDA BİLGİ

EKAGLOBAL ULUSLARARASI BELGELENDİRME TEKNİK KONTROL SAVUNMA SANAYİ TEKNOLOJİ FUARCILIK MÜŞAVİRLİK VE ÖZEL EĞİTİM HİZM. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

EKAGLOBAL GROUP, Uluslararası Belgelendirme; sektörde tecrübeli ortaklar tarafından Yönetim Sistemleri, Ürün Belgelendirme, Teknik Kontrol, 2. Taraf Denetim, Personel Belgelendirme ve Eğitim Hizmetleri, Fuarcılık, Savunma Sanayi Müşavirliği, KVKK Danışmanlığı, OSGB Hizmetleri alanlarında faaliyet göstermek amacı ile kurulmuştur.

EKAGLOBAL GROUP, birçok belgelendirme firmasının temsilciliğini yürütmektedir.  Uluslararası Bağımsız Belgelendirme Kuruluşları ve TÜRKAK tarafından ISO 9001, ISO 14001, ISO 45001, ISO 13485, ISO 27001, ISO 10002, ISO 22000 vb. bir çok yönetim sistemlerinde ve CE Ürün Belgelendirmede akredite kuruluş olarak belgelendirme hizmeti vermektedir. EKAGLOBAL, çalışan niteliklerinin değişen şartlara uygunluğun sağlanması için profesyonel eğitim konusuna önem vermektedir.

EKAGLOBAL GROUP, Türkiye’nin tüm bölgelerinde TSE HYB (Hizmet Yeri Yeterlilik Belgesi) danışmanlığı yapmaktadır. En kısa sürede ve tüm standartlarda TSE HYB Belgesini EKAGLOBAL GROUP Danışmanlığında edinebilirsiniz.

EKAGLOBAL GROUP, Savunma Sanayine girmek isteyen tüm girişimci ve sanayicilere müşavirlik hizmeti sunmaktadır. Tecrübeli ve donanımlı uzman ekibimiz sizlerin Savunma Sanayinde üretim ve iş yapabillirliğinizi artırıcı tüm süreçlerde yanınızda olacaktır. AS 9100 Belgesi, Tesis Güvenlik Belgesi, NATO Gizli Tesis Güvenlik Belgesi, Milli Gizli Tesis Güvenlik Belgesi uzmanlarımız eşliğinde çıkartabilir, böylece tüm askeri ve NATO ihalelerine girebilir hale gelirsiniz. Dilerseniz sizler de Savunma Sanayi Firması olabilirsiniz..

EKAGLOBAL GROUP bünyesindeki Ekaglobal Fair Expo ile özellikle Savunma Sanayi , Teknoloji ve ArGe İnovasyon Fuar Organizasyonları gerçekleştirmektedir. 

Tüm hizmetlerimizde sizlere hizmet verirken aynı zamanda sizlere öğreten, katkı koyan hizmet anlayışımız olduğunu yaşayarak göreceksiniz..


ORGANİZATÖR ÖZELLİKLERİ
Yurt İçi Fuar Organizatör
Yurt Dışı Fuar Organizatör
GOOGLE
NEWS
YORUM
YAP
ARKADAŞINLA
PAYLAŞ
SAYFAYI
YAZDIR
ŞİKAYET
ÖNERİ
FUAR
ARAMA