YÜKLENİYOR

ED FUARCILIK
HAKKINDA BİLGİ

ED FUARCILIK VE ORGANİZASYON LTD. ŞTİ.

Fuarcılık sektöründe birçok fuarda yer alan ED FUARCILIK, Emel Yılmaz ve Dilek Günaydın deneyimlerini birleştirerek sektöre emin adımlarla girdi. Uzun yıllar denizcilik sektörünün farklı dallarında fuarlar düzenleyerek tecrübe kazanan ve sektörü çok iyi tanıyan iki ortak, ekip çalışması bilinciyle her zaman harika işler yapıyor ve dünyanın elması olan Boat Show Fuarı. denizcilik sektörünün göz bebeği MarinTurk İstanbul City Port, Pendik'te yapmaya hazırlanıyor.

Sektörün bileşenlerini her yönüyle iyi bilen, anlayan ve dinleyen bir ekibin bu fuarların fuarlara ve bu fuarların sektöre katkısının çok farklı olduğunun bilincinde olarak, fuarların gelişimi ve gelişimi için çalışmaya hazırdır. daha iyi noktalarda uluslararası statü kazanmaları.

ED FUARCILIK, Emel Yılmaz ve Dilek Günaydın için tüm deneyimlerini fuar hayallerini gerçekleştirmek için harcayacakları yepyeni bir şirket, yepyeni bir vizyon, yepyeni bir yol, onlarla aynı yolda yürüyerek ne yapmak istediklerini. katılımcı, aynı yolda yürüyerek muhteşem fuar organizasyonları gerçekleştirmek.

EMEL YILMAZ & DİLEK GÜNAYDIN

Emel ve Dilek; 10 yılı aşkın süredir bu tecrübeyi farklı firmalarda ama bir arada Denizcilik Fuarları düzenleyerek, her aşamada, her alanda ve her zaman var olarak kazanmışlardır. Uzun yıllar birlikte farklı fuar projelerinde aynı yolda yürüyerek birbirlerini ve fuarları en iyi şekilde tanıdılar. Birlikte bu yola çıkmadan önce hem sektörü hem de katılımcıları en doğru ve en iyi şekilde konumlandırmak ve bir fuarın olması için uzun süre çalıştılar. Çok zor ve meşakkatli noktalarda birbirlerinin yanından ayrılmadılar, her zaman destek oldular ve çok çalıştılar. Asla pes etmediler, pes etmek doğalarında yok.

ED Fuarcılık ile birlikte güzel bir başlangıç ​​yaparak “Artık kendi şirketimiz ile bu sektörün bir parçasıyız” diyerek Boat Show Pendik ile kendi çıkış noktalarından sektöre başladılar.

Hep Birlikte Muhteşem Yeni Başlangıçlara…

YATED FUARCILIK & ED FUARCILIK İŞBİRLİĞİ HAKKINDA

YATED FUARCILIK ve ED FUARCILIK, Boat Show Deniz ve Boat Show Kara Fuarları için 3 yıllık bir süreyi kapsayan stratejik bir işbirliği anlaşması imzaladı.

MarinTurk İstanbul City Port ev sahipliğinde 11-20 Kasım 2022 tarihleri ​​arasında Pendik'te gerçekleştirilecek Cryptom Bosphorus Boat Show Fuarı, YATED Fuarcılık ve ED Fuarcılık tarafından düzenlenecek.

Deniz ve Kara Fuarlarını sektörümüz Derneği çatısı altında ve kendi markamızla buluşturma planı bu yolda amacına ulaşmıştır.

ED FUARCILIK, Denizcilik Sektöründe 15 yılı aşkın süredir Boat Show Fuarları düzenleyen Emel YILMAZ ve Dilek GÜNAYDIN ​​tarafından kurulmuş olup, sektörde başarılı fuarlara imza atarak bu noktaya gelen güçlü ekip ile iş birliği, sektöre kazandıracağı iş birliği ile sektöre kazandıracaktır. hem sektöre hem de fuarlara yeni bir bakış açısı ve vizyon.

YATED FUARCILIK bu organizasyonda fuar ve marka sahibi olarak yer alacak olup, ED Fuarcılık tüm fuarın satış ve işletme sorumluluğunu üstlenecektir.


ORGANİZATÖR ÖZELLİKLERİ
Yurt İçi Fuar Organizatör
Yurt Dışı Fuar Organizatör
GOOGLE
NEWS
YORUM
YAP
ARKADAŞINLA
PAYLAŞ
SAYFAYI
YAZDIR
ŞİKAYET
ÖNERİ
FUAR
ARAMA