YÜKLENİYOR

DOMİNO FUARCILIK
HAKKINDA BİLGİ

DOMİNO FUARCILIK A.Ş.

2008 yılında başladığı çalışma hayatını her organizasyon sonrasında profesyonelliğini bir adım daha ileriye taşıyarak günümüze kadar ulaştırmıştır. Kurulduğu günden bugüne sektörde kazandığı tecrübesini, nitelikli insan kaynağı ve gelişmiş yönetim sistemleri ile kurumsal bir yapı içinde bütünleştirerek, yüksek kalite seviyesinde fuarcılık, turizm ve organizasyon hizmetleri sunmaktadır.

Türkiye’de fuarcılık ve etkinlik yönetiminin son yıllardaki gelişimine paralel olarak, dünya standardını Türkiye’de yakalayabilmek amacıyla sürekli gelişime ve dinamizmini korumaya özellikle hassasiyet gösterir.

DOMİNO Fuarcılık, günümüz rekabet ortamında, hizmetin oluşturulması ve sunulması sürecinin kurumsal bir yapı ile desteklendiği şirketlerin güvenilir ve tercih edilir şirketler olduğu yaklaşımını benimsemektedir. Bu amaçla, bünyesinde kurumsal boyutta düzenlemeler gerçekleştirerek; kaliteyi satış öncesinden başlayarak geniş bir perspektif ve bütünlük içerisinde oluşturmakta, şirket kaynaklarını bu anlayışa uygun olarak yönetmektedir. 

Sektörden kazandığını, sektörün gelişimine katkıda bulunmak üzere yeni yatırımlara yönlendirerek, hizmet kalitesini ve müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı başarmıştır.

DOMİNO Fuarcılık’ın hedefi çağdaş teknolojiyi en iyi şekilde değerlendirerek, Türkiye’deki fuarcılık ve kongre turizmini mevcut ve sürekli gelişmekte olan bilgi, birikim ve 20 yıla yakın deneyime sahip birim yöneticilerinin tecrübeleri ile daha ileri noktalara taşımaktır. Referanslarındaki süreklilik ise bu hedefine ulaşmadaki kararlığının en açık göstergesidir.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Fuarcılık Belgesi ve ISO 9001 kalite belgesine sahip olan DOMİNO Fuarcılık, başlamasını ümit ettiğimiz işbirliğinin gelişerek devam etmesini temenni eder, değerli kurumunuza da hizmet verebilmenin bizlere vereceği gurur ve mutluluğu ayrıca belirtmek isteriz.


ORGANİZATÖR ÖZELLİKLERİ
Yurt İçi Fuar Organizatör
Yurt Dışı Fuar Organizatör
GOOGLE
NEWS
YORUM
YAP
ARKADAŞINLA
PAYLAŞ
SAYFAYI
YAZDIR
ŞİKAYET
ÖNERİ
FUAR
ARAMA