YÜKLENİYOR

ARASS
HAKKINDA BİLGİ

ARASS ORG. İNŞ. TUR. TİC. A.Ş.

Konusunda uzman ve dinamik ekibi ile modern altyapı olanaklarını profesyonel çözümler ve butik hizmet anlayışıyla harmanlayarak A’dan Z’ye her türlü organizasyon hizmeti sunan bir danışmanlık ve etkinlik yönetim şirketidir. Kongre ve organizasyon sektörünün tüm gelişmelerini ve yeniliklerini yakından takip eder, kurumların beğeni ve taleplerini değerlendirerek uluslararası platformlarda hizmet sunarız.

Proje yönetiminden sponsorluk çalışmalarına, operasyon planlamasından nans ve risk yönetimine, otel ve kongre merkezi organizasyonlarından sosyal aktivitelere kadar ulusal ve uluslararası birçok kuruma hizmet veriyoruz.

Vizyonumuz
Güveni ve saygınlığı temsil eden, mutlak müşteri mutluluğunu ön planda tutan, çalışanları ile bütünleşmiş, kurumsal kimliği ile öne çıkan, ulusal ve uluslararası düzeyde hizmetlerinde örnek bir kuruluş olmaktır.

Kalite Politikamız
Var olduğu hizmet sektöründe, müşteri odaklı yaklaşım ile müşteri ihtiyaçlarını önceden düşünmek, yaratıcı, yenilikçi, çağdaş, verimli, üç boyutlu gerçekler sunmak, standardı belirleyen lider yapısı ile ulusal ve uluslararası platformda gerçekleştirilecek olan organizasyonlara dürüst saygın ve dinamik ARASS imzasını atarak, müşteri memnuniyeti ve sadakatini kazanmak.

Sahip olduğun insan kaynağını “ÖNCE İNSAN” temel değeri ile verimli hale getirmek için, eğitim ve açık iletişim imkanı sağlamak, ETKİN, ETKİLİ ve ETİK kollektif ekip çalışması ile kendini ve kurumsal kimliğini farklı kılan, yetkilerini akıl ile birleştirbilen insanlar yetiştirmek.

İç karakteristiğini, sürekli gelişime tabi tutmak şart ve koşulu ile hem faaliyet alanına hem de kurumsal yapısına KATMA DEĞER sağlayan, başarısının sürekliliğini temin eden, topluma, çevreye, yasalara saygılı ARASS’ın rakibinin yine ARASS olduğunu unutmamaktır.


ORGANİZATÖR ÖZELLİKLERİ
Yurt İçi Fuar Organizatör
Yurt Dışı Fuar Organizatör
GOOGLE
NEWS
YORUM
YAP
ARKADAŞINLA
PAYLAŞ
SAYFAYI
YAZDIR
ŞİKAYET
ÖNERİ
FUAR
ARAMA