YÜKLENİYOR

EKO MMI FUARCILIK
HAKKINDA BİLGİ

EKO MMI FUARCILIK LTD.ŞTİ.

Eko Fuarcılık Limited Şirketi, 23 Ekim 2003 tarihinde İstanbul’da kurulmuştur. Eko Fuarcılık, 1994 yılından beri taşımacılık ve lojistiğe yönelik Türkiye’nin lider dergilerini yayınlayarak sektörün nabzını tutan güçlü bir ekibin deneyimine sahiptir. Bu sayede yalnızca Türkiye’nin değil, Batı Avrupa ile Uzak Doğu arasındaki coğrafyada, alanındaki en önemli fuarları düzenlemektedir.

2011 yılında dünyanın önde gelen fuar şirketlerinden Messe München ile Türkiye’nin prestijli organizatörü Eko Fuarcılık, EKO MMI çatısında bir araya gelmiş ve logitrans markasını bu yapı ile daha da güçlendirmiştir. Şirketin her yıl düzenlediği Uluslararası logitrans Transport Lojistik Fuarı Türkiye ve çevresindeki en önemli lojistik fuarıdır.

EKO Fuarcılık, logitrans dışında tecrübeli kadrosu ile 2012 yılından beri Türkiye’nin tek Uluslararası At ve Binicilik Fuarı olan Equist’i de organize etmektedir.

Eko Fuarcılık, 2016 yılında ise Türkiye’de doğrudan lastik ve teknolojileri konseptine odaklanan tek fuarı olan Tirex Lastik ve Teknolojileri Fuarı ile dünya ve ülke gündeminde önemli yer tutan taşınabilir enerji konseptli Piltech Pil Akü Batarya ve Elektro-Mobilite Fuarı’nı düzenlemeye başlamıştır.

Tüm bu fuarlar doğrultusunda Eko Fuarcılık’ın amacı, Türkiye’nin coğrafi konumunun avantajlarını ve şirket deneyimini kullanarak uluslararası yapıda, fuarlar, konferanslar, toplantılar, etkinliklerle zenginleştirilmiş sektörel fuarlar düzenleyerek hem ülkemizin tanıtımını yapmak hem de Türk firmalarının dışarıya açılmasında önemli bir rol oynamaktır.


ORGANİZATÖR ÖZELLİKLERİ
Yurt İçi Fuar Organizatör
Yurt Dışı Fuar Organizatör
GOOGLE
NEWS
YORUM
YAP
ARKADAŞINLA
PAYLAŞ
SAYFAYI
YAZDIR
ŞİKAYET
ÖNERİ
FUAR
ARAMA