YÜKLENİYOR

Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı
HAKKINDA BİLGİ

1988-1996 yılları arasında spor ve sergi mekânı olarak işlevini devam ettiren İstanbul Lütfi Kırdar Spor ve Sergi Sarayı, 1996 yılında Birleşmiş Milletlerin, Habitat II Zirvesi’ni İstanbul’da gerçekleştirmeyi kararlaştırması üzerine, uluslararası bir kongre merkezine dönüştürülerek İstanbul Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı adıyla, turizm sektörüne hizmet vermeye başladı.

İstanbul’un kültür, sanat ve iş dünyasının buluştuğu Kongre Vadisi’nde yer alan İstanbul Lütfi Kırdar, etkinlikleriniz için kusursuz bir mekandır. Ana Bina ve Rumeli Salonu, sunduğu teknik alt yapı ve yiyecek-içecek hizmetleri ile Uluslararası kongre ve toplantılardan, fuar ve sergilere, kokteyllerden gala yemeklerine, film galalarından kültür ve sanat etkinliklerine kadar birçok etkinliğe ev sahipliği yapabilecek kapasitedir. İstanbul Lütfi Kırdar, sahip olduğu uzmanlığını ve deneyimini uluslararası seviyedeki hizmet anlayışı ile birleştirerek, mekâna rakipsiz bir nitelik kazandırır.

İstanbul’da bulunduğunuz yer ve ulaşım kolaylıklarından ne ölçüde yararlanabildiğiniz büyük önem taşımaktadır. İstanbul Lütfi Kırdar’a yürüyüş mesafesinde çok sayıda dört ve beş yıldızlı otel bulunmaktadır. Ayrıca İstanbul Lütfi Kırdar’ın, şehrin en önemli turizm bölgelerine ve tarihi yapılarına kısa sürede ulaşım mesafesinde oluşu, tarihi dokudan maksimum yararlanmayı mümkün kılar.

FUAR ALANI TEKNİK ÖZELLİKLER
Açık Alan M2
-
Kapalı Alan M2
-
Otopark Kapasite
-
Konferans Salonu
-
FUAR ALANI ÖZELLİKLERİ
Kapalı Alan
Açık Alan
Açık Otopark
Kapalı Otopark
Sergi Alanı
Işıklandırma Sistemi
Gösteri Merkezi
Konferans Salonu
İklimlendirme Sistemi
Işıklandırma Sistemi
Ses Sistemi
Güvenlik Hizmetleri
Güvenlik Hizmetleri
Stand
Elektrik
Su
WC
GOOGLE
NEWS
YORUM
YAP
ARKADAŞINLA
PAYLAŞ
SAYFAYI
YAZDIR
ŞİKAYET
ÖNERİ
FUAR
ARAMA